Tellimine – Tingimused – Garantii

/Tellimine – Tingimused – Garantii
Tellimine – Tingimused – Garantii 2018-01-31T23:16:31+00:00

Tellimine – Tingimused – Garantii

Toodete tellimine

 • Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ning lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.
 • Ostukorvis olevate toodete koguseid on teil võimalik muuta kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Kui soovite toote ostukorvist eemaldada, saate seda teha ristist, mis asub tootega samas reas.
 • Enne tellimuse vormistamist palume valida riik ja paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Vajutage nuppu “Uuenda summasid” (vasakul) ning “uuenda ostukorvi” (paremal)
 • Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „Mine kassasse“.
 • Sisestage kõik vajalikud andmed.
 • Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „Esita tellimus“. Seejärel vormistatakse teile ettemaksuarve, mille saate tasuda kohe pangalingi kaudu. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teile e-posti aadressile.
 • Tooted postitame teile pärast arve tasumist.

 Soovime teile meeldivaid oste meie veebipoes!

Maksmine

Maksta on võimalik:
 • Üle pangalingi – Valige endale sobiv pangalink ja teid suunatakse automaatselt panka.
 • Krediitkaardiga – Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
 • Küsimuste korral kontakteeruge info@lamps4makeup.com.
 • Kõik hinnad on välja toodud eurodes  ja kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kauba kohaletoimetamine

 • Tooted postitame teile pärast ettemaksuarve tasumist. Kõik komplektid valmistame individuaalselt iga inimese jaoks. Valmistamine sõltub erinevatest faktoritest. Eritellimused võtavad rohkem aega. Tarneaeg Eestis on 2 kuni  15 tööpäeva.
 • Tarneaeg väljaspoolt Eestist oleneb sihtriigist (tavaliselt 5-25 kalendripäeva jooksul)
 • Saadetised saadame Eesti postiga (omniva.ee) postkontorisse või kulleriga ukseni.
 • Lambid on võimalik kätte saada ka meie kontoris Viimsis. Selleks on vaja enne tellimist helistada 53801030 või kirjutada  info@lamps4makeup.com

P.S. Kui Teil on vaja kätte saada lambid kiiremini või kindlaks päevaks võtke meiega ühendust info@lamps4makeup.com või telefoni teel +372 53801030.

If client for some reasons didn´t take his parcel on time and parcel was delivered back to the seller, client should pay parcel returning costs and costs for new delivery to client.

Privaatsuspoliitika

 • Lamps4makeup (1MLR OÜ) garanteerib, et tema kätte usaldatud isikuandmed ei satu kolmandate isikute kätte ning kasutab neid vaid tellimuste täitmiseks.
 • Lamps4makeup (1MLR OÜ) ei vastuta, kui klient on esitanud tellimisel valeandmeid ja tellitud/saadetud kaup on sattunud kolmandate isikute kätte.

Kauba tagastamine

 • Lamps4makeup veebipoest ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus.
 • Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus e-posti aadressil info@lamps4makeup.com 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
 • Ostetud toode tuleb tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse esitamist.
 • Vajadusel hüvitatakse Kliendile tagastatava kauba maksumus ilma esialgse saatmiskuludeta hiljemalt 14 päeva jooksul alates tagastatud toote saamisest.
 • Klient maksab ise kaupa tagastamise eest.

14-päevane taganemisõigus ei laiene kaubale kui:
1. toode on valmistatud arvestades konkreetse kliendi isiklikke vajadusi;
2. toode on valmistatud kliendi esitatud tingimuste kohaselt;
3. toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;
4. rikke on põhjustanud seadme vale kasutamine (juhendi järgimata jätmine);
5. seadet on kasutatud sobimatu voolupingega;
6. tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);
7. tegemist on seadme normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda seadme väärtust ega kasutust;
8. seadet on parandanud mittevolitatud hooldaja poolt (mitte lamps4makeup)
9. tagastatav toode peab olema kasutamata, avamata ja originaalpakendis.

Kui selgub, et Klient ei ole saanud tema poolt tellitud toodet, kaup ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea Klient esitama taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.

Kvaliteeditagatis

 • Pakume toodete soetamisel ja kasutamisel toote kvaliteeditagatist. Juhul kui Kliendi poolt soetatud tootel ilmneb tootja defekt, siis parandame või asendame toote.
 • Toote kvaliteeditagatis kehtib toodetele, millel ilmneb tootja defekt ning mida on kasutatud heaperemehelikult ja kasutusjuhendijärgselt ilma toodet tahtlikult rikkumata. Ekspertiisi teostab lamps4makeup vastav spetsialist.

Pretensiooni esitamine

 • Lamps4makeup vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.
 • Lamps4makeup ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest ega puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.
 • Juhul kui toode ei vasta lepingutingimustele, tal esineb puudusi või rikkeid, on Kliendil õigus nõuda toote parandamist või asendamist. Juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, ebaõnnestub või põhjustab Kliendile põhjendamatuid ebamugavusi, on Kliendil õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist.
 • Pretensiooni esitamise korral kannab esimese kuue kuu jooksul arvates toote üleandmisest Lamps4makeup’ile toote parandamise või asendamisega seotud kulud Lamps4makeup. Järgneva 1,5 aasta jooksul kannab vastavad kulud Lamps4makeup ainult juhul, kui pretensioon oli õigustatud.

Toote nõuetele mittevastavuse või sellel puuduste ilmnemisel palume edastada pretensioon e-posti aadressile info@lamps4makeup.com

 Pretensioonis tuleb ära märkida:

 1. Kliendi nimi ja kontaktandmed;
 2. Kaebuse esitamise kuupäev;
 3. Kauba puuduse kirjeldus;
 4. Lamps4makeup’ile esitatav nõue;
 5. Viidata tuleb tehingu sooritamist või garantiid tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.

Lamps4makeup vastab pretensioonile kirjalikult 15 päeva jooksul pärast Kliendi pretensiooni kättesaamist. Kui Lamps4makeup’il ei ole võimalik 15 päeva jooksul Kliendi pretensioonile vastata, teavitatakse Klienti sellest kirjalikult tuues välja põhjenduse ning tähtaja, mis ajaks vastus saadetakse.

Kohtuvälise lahendi leidja internetipõhiste tarbijavaidluste lahendamisel  vastavalt Euroopa parlamendi ja nõukogu (EL) määrusele 524/2013: vajuta siia